Bouček kam se podíváš

boucek-thumb

Koukáte na televizi? A taky máte pocit,že vždycky zavládne epocha některého herce či moderátora a ten je najednou všude? Jednu dobu to byl Pavel Anděl, později třeba Martha Issová a donedávna třeba většina ansámblu Dejvického divadla nebo takový Hynek Čermák. A byli či někteří jsou prostě všude. V posledních letech se podobná věc týká hlavně moderátora Libora Boučka.

Víte, bývaly doby, kdy jsem ho měl docela rád. Třeba v Balírně či jak se to tenkrát jmenovalo. Uznávám, mluvit umí, ale žádná moderátorská hvězda to podle mě prostě není a kam se hrabe třeba na Mareše, který ač sem tam přestřelí a už to taky není co bývalo, rozhodně má pořád šmrnc. To se o Boučkovi říct bohužel nedá a jeho nudné, nevtipnej a místy trapnej projev už mě prostě nebaví.

A teď si to vezměte: Fotbalista roku,  nějaký UEFA a Ligy mistrů, slavnostní zahájení jakéhosi mistrovství Evropy a já nevím co ještě. Všude Bouček. Až jednou zavedou třeba Šachovýho Mistra roku, bude tam určitě zase on:D Co tam máme dál? Český slavík, vlastně pardon, teď se to jmenuje Český slavík Mattoni. No kdo myslíte, že okupuje moderátorský post? Hmm? No jasně, je to ten náš kluk ušatá. Jindy zas mladé krásné holky usilují o Miss. No kdopak to odmoderuje? Jistě, je tam zas Bouček. A ještě tu máme třeba Eurovizi, Máme rádi Česko, Kapku naděje, Mattoni koktejl festival, Galavečer Eko něco, Anděl…  A to teď mluvím o učinkování za poslední jen za poslední dva roky. Kdo chce komplet výpis, nechť zabrousí na jeho stránku na filmové databázi. Všimněte si nárůstu v roce 2016. Proboha proč!? Z mého okolí neznám nikoho, komu by se tenhle chlápek vyloženě líbil. Spíš naopak.

Sakra to je tak levnej, že ho nacpou za chvíli snad i do reklamy na vibrátor? Protože jinak si to prostě neumím vysvětlit. A chcete-li mi oponovat, ne, tak dobrej není. Člověk by fakt věřil, že je schopen se jednou zhostit i moderování vlastního pohřbu. A aby toho nebylo málo, začala nám česká variace na Pevnost Boyard (Mimochodem naučte se konečně, že se to čte boajár, a je mi jedno, že to lidem neleze přes pysky:D) a tipněte si, kdopak nám je průvodcem. Anoooo, zase ten Bouček. Člověk by skoro chtěl spolu s klasikem zvolat: „No já ho zabiju, von je tam zas!“:D Úroveň této soutěže jako takové raději nekomentuji. To by bylo na samostatný článek.

boucek-slavik

Víte já nechci, aby to vyznělo nějak moc negativně. Osobně proti němu jako člověku nic nemám. Každý se nějak živí a i on musí jistě splácet třeba hypotéku apod. Očividně ho práce baví a když je o něj neustále zájem, byl by hloupej, aby odmítal nabídky. Přeju mu to. Ale sakra, bez ohledu na můj názor k jeho moderování, čeho je moc, toho je příliš. Člověk aby se za chvíli bál i zvednout prkýnko na hajzlíku, aby na něj nevykoukl:D

A proto apeluji na naše televize! Najděte konečně nové tváře. Někoho zajímavého, charismatického, vtipného a prostě osobnost, která zaujme a strhne diváky. Libor Bouček to prostě není, je mi líto.

4 komentáře

  1. On moderoval 1. řadu Superstar? Myslím, že ne. Jinak názor na něj nemám žádný, akorát jsem postřehla, že umí fakt dobře anglicky. A celkově mluvit umí technicky asi líp než Mareš, ale nepřemejšlím o tom, kterej z nich je lepší nebo horší. Ačkoli vidět je cosi moderovat společně (už nevím, co to bylo)… už jen ta myšlenka by taková jako… mindfuck :D

    1. Máš pravdu, nebyla to první Superstar. A nemůžu dohledat, která jo, nebo jestli Hlas… Někde je psanej jako tvůrce scénáře, ale jsem si skoro jist, že něco z toho i moderoval. Na wiki a csfd je to nějaké zmatené. Každopádně díky za opravu. Každopádně to nemění nic na tom, že je jinak skoro všude:P Hele nevím, jestli souhlasím či ne, ale technika není všechno a Bouček mě proti Marešovi prostě strašně nebaví:D Ale anglicky umí dobře a pohotově, to je pravda.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *