Rýmička aneb Frog stůně

rymicka-thumb

Přátelé moji milí, je to tady. Stalo se největší neštěstí, jaké může chlápka ve skoro středním věku potkat. Ano, hádáte správně, sedla na mě rýmička! Známá to pánská nemoc s možnými fatálními následky. Kam se hrabe mor či tuberkulóza:D No jo no, to víte, topná sezóna začala, počasí se přeplo z tropů do chladnějšího klimatu a to se pak všude šíří bacily.

Aby toho nebylo málo, tak tu mojí mrchu samozřejmě provází i kašlíček a zimnička. No peklo, to vám řeknu. Jako nadšenec do anatomie a doktor amatér bych si dle příznaků vsadil na akutní bronchitidu, ale kdo ví. Nechodím k doktorovi s každým prdem. A protože maminka vždycky říkala, že nemoc se má nejlépe vyležet a vypotit, tak se snažím seč můžu a ležím v pelechu, potím se a dopuju se septoletem, stopexem a sem tam stříknu jox, aby to bylo echt. No a že to je echt, echt sajrajt:D Ale pomáhá.

rymicka

A jelikož se nudím a nudím, hraju si s fotkama a různýma blbinkama na blogu a jinde. Už by se třeba nemělo stávat, že předložka či spojka zůstane na konci řádku. Já vím, je to kravina, kterou dneska skoro nikdo neřeší, ale já se snažím ve svých pracích na typografii nekašlat. A to ani na blogu. Stačí, že nemůžu nějak pohodlně zarovnávat pravej okraj. Jo, já vím, je tu ta ikonka. Ale přes styly to chci všude stejné. A ono když jednou je to delší text povídky a jindy třeba jen pár veršů, prostě to dělá problémy. Tak na to prdím a nechávám ho okousanej jak od myší:D

Tak snad se rýmička brzo přežene a váš Frog to přežije. Když ne, vzpomínejte v dobrém a sem tam se stavte na hrob zalít kytičku:)

2 komentáře

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *