Tak ze mě zase vylezla taková depresivní podivnost:D
Nemůžu usnout, přemítaje,
že životem bloudím jako v snách,
vím, minulost dávno už mrtvá je
a budoucnost se skrývá v tmách.
Blog jednoho žabáka
Tak ze mě zase vylezla taková depresivní podivnost:D
Nemůžu usnout, přemítaje,
že životem bloudím jako v snách,
vím, minulost dávno už mrtvá je
a budoucnost se skrývá v tmách.