Pochvala vždy potěší aneb Co nového ve zpěvu

Tak ne, budete muset přetrpět ještě jeden deníkový zápis:D Já vím, že je asi nikdo moc nečte, holt nejsem celebrita, ale to je jedno. Stejně to tu chci mít:)

Dneska mě totiž moc mile potěšil můj učitel na zpěv. Na základě mého přání jsme poprvé zkoušeli novou píšničku a prý mi sedí a i přes náročnost zněla pěkně a líbila se mu. Minule chválil Paint it Black od Stounů a teď tohle! Tak si tak užívám po dlouhé době nějaký ten pocit uznání a vůbec prchavý moment spokojenosti a hrdosti. No jo, chlubit se nemá, ale prostě chci. Ono to občas neuškodí. Beztak jsem hroznej egoista:P A mimoto musím ty depky a jiné blbosti vyvažovat i něčím pozitivním, ne?:)))

Pokud by někoho zajímala originální verze, tak ji najdete dole. Jeden z klenotů světové muzikálové tvorby. Konkrétně se jedná zpracování známého příběhu Jekylla a Hyda. No, to si kdyžtak někde najděte. Vřele doporučuju k návštěvě či alespoň zhlédnutí záznamu.

A ano, na můj cover taky časem nejspíš dojde, nebojte. Když nad tím tak přemýšlím, možná jednou až vyrostu, budu fakt rockovým zpěvákem:D

2 komentáře

 1. TY SPIEVAŠ?!!??!?!!??!??!!???!!??!?!
  MUSÍME DAŤ DUET! :D
  Toto je nádherná pieseň. Muzikály sú v našej kultúre podľa mňa podceňované.
  A prekvapilo ma, že to poznám. Ale tuším, že trošku sa touto piesňou inšpirovali pri Bedároch (pri muzikálovej verzii, myslím na Javerta – neviem, prečo, ale hneď mi ho to pripomenulo)
  #stalkujemtibloguždvehodiny #všetkydnešnévideniasúasiodomňa #švajčiarsko :D

  1. No zpívám, amatérsky:) Mám tu někde cover na jednu metalovou baladu. Jinak Bídníci jsou fajn. A zrovna Jekylla a Hyda v ČR ztvárnil i Hůlka, který právě hrál i Javerta:) Jinak nemyslím si, že zrovna tady mají hashtagy smysl. Tohle není instagram ani fb, jen komentáře na nic nenapojený:P

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *