Můj český cover Hallelujah od Leonarda Cohena

Dnes ve věku 82 let zemřel oblíbený zpěvák a písničkář Leonard Cohen. Upřímně, já od něj vlastně znám jen Hallelujah a jeho celá léta vnímám spíš jen tak nějak matně a okrajově. Jako zpěvák mě nikdy moc nezaujal. Přesto na mě vždy působil příjemně lidsky jako pokorný a normální člověk.

No a tak jsem si řekl, že mu trochu vzdám poctu právě coverem jeho nejproslulejší písně, který jsem nazpíval asi čtyři roky zpátky na nádherný český text od mojí mamky. Musím říct, že i po těch letech kdykoliv si to pustím, jsem v některých místech prostě dojatej. Každý, kdo někdy zažil trápení a životní peripetie, se v tom najde.

Tak ať se vám naše předělávka líbí a omluvte trošku horší technickou kvalitu nahrávky i zpěvu. Je to fakt hrozně dávno a vlastně se jedná o úplně první takový můj počin vůbec:)

6 komentářů

  1. Ahoj, tohle me rozbrecelo 😊 Je to nádherný, mas krásnej hlas a ty slova. Nádherný. A kdyby byla nějaká pěkná písnička, určitě by o ni byl zájem 😉 Dobrých textu je zatraceně málo. Kdyby mela mamka neco co by šlo pouzit pro zenskej sbor a mela by zájem, určitě bysme mohli zkusit nějakou spolupráci.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *