Jak jsme si pořídili kotě

Dějou se to divný věci. Sice tu měl být nejdřív článek o festivalu, ale nakonec ho ještě předběhnu tímhle. To máte tak, přijel jsem z MoRu a první, co z mámy vypadlo bylo, že si pořídí kotě k tomu našemu chlupatýmu hafisku:D No, ne že bych byl úplně pro, když vím, jak bojujou s Finnem a jeho výchovou, ale proč ne:) Tož dnes jsme pro něj byli v Křeslicích. To byla výprava. Rychlý úprk z práce (která sama byla dnes veselá), odjezd a nakonec seznamování. Ale je to fešák zrzavej. Ještě dumáme nad jménem, ale to se vymyslí. Pokud máte nějaký zajímavý tip, rád si přečtu návrhy. Gimli mi bohužel neprošel:D

Ale je krásný jak je svět malej. Fakt. Ti lidi, co nám ho dali bydlí ve stejné ulici jako moje kamarádka ze školy a aby to bylo teda větší dobrodůžo, samozřejmě jsem jí hned taky zlanařil a i ona se přišla podívat na tu zrzavou kuličku. Byla sranda no:)

Cestou domů jsme vzali útokem zverimex a koupili pár blbinek a teď už prcek bydlí. Zatím teda ve velké kleci po potkanech, neboť se se psem zatím zrovna přátelsky neobjímaj, ale snad se to povede a skamaráděj se. Teď je kočičák v klidu a jen sem tam syčí a seká packou, zato Finn se může zbláznit. No jo, byl doteď jedináček a bojí se o svůj osud:D No uvidíme, jak se snesou časem. Níže přikládám pár fotek:)

Aktualizace 23. 7.: Kotě se nakonec jmenuje Sam (já dodávám, že to je podle Samwella Tarlyho, chrabrého člena Noční hlídky z GoT:) ) a už s Finnem začínají kamarádit.

DSC_0005

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *