Skyfall aneb lehká improvizace Publikováno Neděle 29. 11. 2015 | 22:59 Tak jsem se rozhodl, že po dlouhé době zas něco vyplodím na klávesy. Když už je tu mám, že jo:D Líbí se ti článek? Dej lajk! 0 Navigace pro příspěvek « Bosá jepiceUkřižován »