Opět pojedu na Masters of Rock

masters of rockRok se s rokem sešel a ač se mi původně moc nechtělo, nakonec zase na Masters of Rock, pro neznalé každoroční festival rockové a metalové hudby, pojedu:) Kamarádka má pravdu, že to není jen o kapelách, které mě letos opravdu moc nenadchly, ale i o té letní pohodě s fajn lidma, sem tam alkoholu a fajn hudbě. A pár kapel si stejně užiju tak jako tak. Hlavně mé oblíbené Freedom Call jsem dosud naživo neviděl, tak konečně:)

No, ale díky fesťáku mi vznikl trochu problém ohledně koupě stanu, neb ten starý a poněkud opotřebovaný jsem před návratem rozštípal na atomy a vyhodil. Holt spěchal jsem na Nightwish a potřeboval už mít sbaleno:D

Takže teď frčím na Čerňák do Decathlonu, a možná ještě na výstavu stanů v Letňanech, a snad se povede vybrat něco levného i pěkného. A ve čtvrtek ráno hurá do Vizovic:)))


Aktualizováno: Stan jsem sehnal. No původně jsem chtěl jen něco levného do 7 stovek, nakonec je to skoro dvojnásobek, ale zase je krásně tyrkysově modrej. Dokonce s nějakou mimozemskou technologií okamžitého rozbalení do dvou vteřin.To se rozhodně hodí:) Poskládání do kompaktního tvaru trvalo asi půl hodiny, neb jsem pořád nevěděl co a jak ohnout a stáhnout aniž by to ruplo:D Příště to už snad půjde rychleji. No tak snad mi nějakej ten pátek vydrží. Teď už jen vyčkat do čtvrtka a frr. MoR 2016 už čeká:)

stan

stan2

1 komentář

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *