Můj první vlastní hacker

Nebudete tomu věřit, ale i přesto, že Frogos na tomhle hostingu funguje teprve asi dva měsíce, už stihl přilákat nekalé živly. Ano, mám svého úplně prvního vlastního hackera! Ještě teda nevím, jak mu budu říkat, ale je tu se mnou pořád, asi aby mi nebylo smutno:D Níže si můžete prohlédnout, jak zhruba vypadá. Je dost plachý a málokdy vyleze ze tmy, ale aspoň tohle jedno foto se povedlo.

hacker-thumb

Už cca od středy se mi snaží nabourat do systému, ale dneska se teda vážně rozjel. Zkouší a zkouší a furt se mu to ne a nedaří:D Víte, ono to jde dost blbě, když má jen pár pokusů, než se mu přístup na x hodin zablokuje. Nejsem žádná vokurka a o zabezpečení WordPressu jsem si toho přečetl celkem dost. No každopádně už má utrum úplně, protože jsem mu bloknul ipčko:D Ok, to asi není zcela neprobouchatelný, ale i tak z toho mám dobrý pocit.

Mimoto co bych se stresoval, když je blog chráněnej více mechanismy. A řekněme si to upřímně, pozemská technologie nějakýho týpka z garáže proti žabí civilizaci s náskokem pár tisíc let… To jako myslí vážně?:D Prostě no chance a ať si maže o web dál.

Vás ostatní tu samozřejmě stále rád vítám a při pohledu na statistiky návštěvnosti mám radost z toho, jak si vedou a jak blog pěkně roste. Děkuju vám:))

2 komentáře

  1. nic proti ničemu..ale jako technickej neandrtálec se zeptat musím…k čemu mu je – hackovat stránky, jako je tohle,…? Kdybys byl šéfem banky, tak to pochopím, nebo třeba vojenský velitel….ale….?co z toho bude mít ?

    1. To se musíš zeptat jeho:D Ale obecně vzato může využít můj web třeba k rozesílání bordelu (viry, spam), nejlíp pod mým jménem. A diskový prostor se též hodí.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *