Kramný byl odsouzen na 28 let

kramny-thumb

A další velký mediální případ končí. Kramný byl konečně po ročních tahanicích odsouzen na 28 let, tedy pokud se zas neodvolá. Ač jsem původně neměl zcela vyhraněný názor, dávno si myslím, že to udělal. Po příjezdu, a vlastně už během prvotního vyšetřování, se choval divně, podezřele a rozhodně ne tak, jak by měl. Naštěstí nemám vlastní zkušenost, ale myslím si, že pokud vám někdo zabije dítě a manželku, asi nebudete tak v klidu jako on. Taky pokud jste nevinen a všechno jde proti vám, budete se bránit a vztekat, že to na vás chtějí hodit. Když se nad tím zamyslím celkově, tak on vlastně od začátku jen lže, překrucuje fakta a jeho výpovědi působí nedůvěryhodně. Chvíli jim bylo blbě z jídla, pak si zas ničeho nevšiml. Ošetřovnu nevyhledal. Podle posudků byl jako příčina smrti jednoznačně určen elektrický proud…

Je to smutné, jak to dopadlo. Jeli jako rodina na pohodovou dovolenou do exotické země, a nakonec tam našli smrt. A nejhorší je, že se ještě pokouší vinu hodit na oběť. Očernit manželku, že zabila vlastní dítě. No co to je za člověka? Za charakter?

Ještě drobný dodatek: Srovnávání s Kajínkem bych se raději vyhnul, neboť tam je opravdu příliš mnoho nejasností a zainteresovaných osob, které mají zájem, aby zůstal za mřížemi. Tady byli ale na pokoji jen oni tři a všechny diskutované záhadné okolnosti se celkem rychle rozplynuly během procesu.

Přejdi na původní článek

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *