Další sociální síť aneb Objevuji Instagram

74462-instagram_9f98_1000x1000

Říká se, že pokrok nejde zastavit, a tak jsem se dnes i já vydal jednou z jeho mnohých cest a založil si pod nickem martin.kacl účet na Instagramu.

Upřímně, vždy jsem tuhle službu tak nějak ignoroval a říkal si, že je dobrá leda pro cvoky, co si vyfotí, s prominutím, i hovno a hned ho nasdílí širokým masám k lajkování. Nooo, ne že bych úplně změnil názor, ale za zkoušku nic nedám a aspoň budu vědět, o čem to tedy doopravdy je. A budu to moct kritizovat tak nějak oprávněněji:)

Zatím se v ovládacím rozhraní jen rozkoukávám, ale vypadá to zajímavě. On nápad sdílet okamžiky a zajímavé momenty teď hned obrázkem není vůbec špatný. Ale osobně se pokusím využít Instagram spíš jako takový „marketingový“ nástroj k propagaci svého blogu respektive různých mých dílek. Ať už kreslených nebo jiných.

V tomhle Instagram funguje prý mnohem lépe než Facebook, kde nemáte příliš kontrolu co a komu se zobrazí. To můžu sám dosvědčit. Vidím příspěvky skoro každého v přátelích, a to s nimi ani nejsem moc v kontaktu, a naopak kamaráda, se kterým kecám skoro furt, si musím sám rozkliknout. Je to postavené na hlavu a ani nastavení sledování to nezmění. Ale to jsem odbočil:)

Takže ode dneška máte další kanál, přes který mě můžete sledovat a podporovat. Už jsem to propojil s blogem, takže v bočním panelu vidíte poslední přidané fotky na Instagramu a můžete se prokliknout až k mému profilu:) No, uvidíme, zda se to vyplatí:D

  • Nejake ty hratky s photoshopem Rikam tomu Blue horizon D
  • A bylo ticho Jen mihotave svetlo lucerny promlouvalo k rojum
  • Tancici dum ve viru noci aneb moje prvni foceni se
  • Dlouho jsem tu nic nepridal tak tady mate jeden pokus
  • Co tak koukas? To samo D kocka cat animal pet
  • Schody do zapomneni stairs stairway blackandwhite schody cernobila art emotions

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *